Hakkımızda

Yüksek Kapasiteli

Sektörünün öncü firması Polyar Makina 1985 yılında Adana'da kurulmuştur.

Kurucuların birbirine duyduğu güven ve çalışanlarına verdiği önem sayesinde kısa sürede yükselerek sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Adana Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’nde 6000 metrekarelik fabrikasında, 200 kişilik istihdam gücüyle hizmet veren firmamız yenilikçi anlayışıyla her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. İş makinaları ve hidrolik silindir, muhtelif talaşlı imalat, konveyör ve konveyör parçaları, özel makina tasarım imalatı, ziraat makinaları, gemi ekipmanları üretmektedir.

Yapmış olduğu projelerinde kazandığı başarıları, devam eden projeleri için referans olan Polyar Makina Türkiye’nin bir çok noktasında tamamladığı projelerle güvenilirliğini ispatlamıştır. Çalıştığı tüm şantiyelerde müşteri memnuniyeti, güven ve verimliliği ön planda tutan firmamız proje tesliminden sonra da müşterisinin çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir. Zengin mühendis ve teknik eleman kadrosu ile teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi anlayışıyla rakiplerinin önüne geçen Polyar Makina sürdürdüğü projelerin en ince detaylarına kadar hakim olup, çalışan elemanları bu direktifle yönlendiriyor ve iş sonunda gerekli kalite kontrolü işlemin tamamlayarak, müşterinin bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamasına imkan vermemektedir.

Sürekli olarak genişlemekte olan makine parkımız, çalışma alanımız ve firma çalışanlarımızla sektörün öncü ve daimi firmaları arasında yer alarak daima kaliteli işler çıkarmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda işlerini kalite belgeleri ile tamamlayan bir firma olmaktan ödün vermeyen Polyar Makina’nın Kalite Yönetim Standartı (ISO 9001-2008), İşçi Sağlığı ve Çevre Yönetim Sistemi (ISO 14001 ve OHSAS18001), Kaynaklı İmalat Yeterlilik Belgesi (ISO 3834) belgeleri bulunmaktadır.

Bizi Tercih Eden Bazı Kurumlar