Faaliyet Alanlarımız

Blog

İş Makinaları ve Hidrolik Silindirler

İş makineleri ,kapma ve ataşman hidrolik silindirleri. Hidroelektrik santral kapak kaldırma silindirleri. Max stroke 9000 mm. Her tipte özel hidrolik silindir imalatı.

Blog

Muhtelif Talaşlı İmalat

Sahip olduğumuz universal torna tezgahlar ve CNC tezgahlar sayesinde her ölçüde malzemeyi hassas işleyebilmekteyiz. Azdırma tezgahı, Honlama tezgahı, Taşlama tezgahı, Krom Kaplama Ünitesi.

Blog

Konveyör ve Konveyör Parçaları

Helisel konveyör, Rulo konveyör, Tambur veya zincir tahrikli bant konveyör, Taşınabilir bant konveyör, Konveyör rulo istasyonu, rulo ve tahrik tamburu, Konveyör yükleme hunisi, Hazne konstrüksiyonları, Hopper kepenk.

Blog

Özel Makina Tasarım İmalatı

Aklınıza gelen makinayı sizin için tasarlıyor ve üretiyoruz. İsteğe özel makina tasarım ve imalatı hizmetimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Blog

Ziraat Makinaları

Polyar ziraat rüzgar makinaları tarımda önemli bir sorun olan zirai dona karşı çözüm bulmak amacıyla yapılan ar-ge çalışmalarından sonra geliştirilip üretilerek çiftçimize sunulmuştur.

Blog

Gemi Ekipmanları

Acil bırakma kaplini, Evrim ve sürüş sistemleri, Ankraj sistemi, Geminin vinç çevirme yatağı, Gemi vinci, Gemi ve mavna sistemleri, Konveyör ruloları.

Bizi Tercih Eden Bazı Kurumlar