Yüksek Kapasiteli

Sektörünün öncü firması Polyar Makina 1985 yılında Adana'da kurulmuştur.

Kurucuların birbirine duyduğu güven ve çalışanlarına verdiği önem sayesinde kısa sürede yükselerek sektörün lider firmalarından biri haline gelmiştir. Adana Orta Ölçekli Sanayi Sitesi’nde 6000 metrekarelik fabrikasında, 200 kişilik istihdam gücüyle hizmet veren firmamız yenilikçi anlayışıyla her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. İş makinaları ve hidrolik silindir, muhtelif talaşlı imalat, konveyör ve konveyör parçaları, özel makina tasarım imalatı, ziraat makinaları, gemi ekipmanları üretmektedir.

  • Yüksek Kapasiteli Üretim
  • 6000 metrekare Üretim Tesisi
  • 1985 Yılından Günümüze Deneyim
  • ISO, Kalite, Faydalı Model ve Marka Belgeli
Devamını Oku
Faaliyet Alanlarımız

Polyar Makina olarak birçok alanda sizlere servis sunmaktayız!

Çelik Konstrüksiyon Montajı, Tavan Vinç İnşaatı, İnşaat Araçları Yedek Parçası ve Hidrolik Silindir, İş Maknası Yedek Parçaları

İş Makinaları ve Hidrolik Silindirler

İş makineleri ,kapma ve ataşman hidrolik silindirleri. Hidroelektrik santral kapak kaldırma silindirleri. Max stroke 9000 mm. Her tipte özel hidrolik silindir imalatı.

Devamını İncele

Muhtelif Talaşlı İmalat

Sahip olduğumuz universal torna tezgahlar ve CNC tezgahlar sayesinde her ölçüde malzemeyi hassas işleyebilmekteyiz. Azdırma tezgahı, Honlama tezgahı, Taşlama tezgahı, Krom Kaplama Ünitesi.

Devamını İncele

Konveyör ve Konveyör Parçaları

Helisel konveyör, Rulo konveyör, Tambur veya zincir tahrikli bant konveyör, Taşınabilir bant konveyör, Konveyör rulo istasyonu, rulo ve tahrik tamburu, Konveyör yükleme hunisi, Hazne konstrüksiyonları, Hopper kepenk.

Devamını İncele

Özel Makina Tasarım İmalatı

Aklınıza gelen makinayı sizin için tasarlıyor ve üretiyoruz. İsteğe özel makina tasarım ve imalatı hizmetimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Devamını İncele

Misyon & Vizyon

Polyar Grubun süregelen değerlerine bağlı kalarak, ziraat makinaları faaliyet alanına iyi odaklanmak, bu alanda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından hissedarlarına ve topluma kadar tüm paydaşları için değer yaratmaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörde ulusal ve uluslararası pazarda sektöre yön veren lider bir marka olabilmektir.

Devamını İncele
Building

Sektöründe öncü marka haline gelen grup şirketimiz ISO ve Kalite belgelerine sahiptir.

Belgeleri İncelemek İçin Tıklayın

Bizi Tercih Eden Bazı Kurumlar